Moje zdjęcie
Biblioteka szkolna w Gimnazjum nr 6 im. Wojciecha Korfantego w Rudzie Śląskiej ul. Gwarecka 2

piątek, 26 czerwca 2015

Ostatni dzwonek

Wczoraj odbyła się uroczysta gala na zakończenie roku szkolnego. Rozdanie nagród, gratulacje, wyróżnienia, ogłoszenie absolwenta roku i wolontariuszek roku. Oficjalne pożegnanie klas trzecich, wręczenie upominków i krótkie podsumowanie ich trzyletniej bytności w naszej szkole przez wychowawców. Było wesoło i wzruszająco:)
Po części oficjalnej odbyło się  krótkie przedstawienie. Cały scenariusz uroczystości napisała Eliza z IIIc (z drobną pomocą klasy). Nad całością czuwała perfekcyjna w roli reżysera pani Danuta Krzymyk wraz z panią Barbarą Ogłozą. Ja oraz pani Danuta Kusz zajęłyśmy się dekoracjami.
Migawki z życia szkoły w wykonaniu aktorów bawiły do łez:)) Uwielbiam przedstawienia, na których cała widownia śmieje się w głos:))
Ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich była Gala, czyli wręczanie dyplomów nauczycielom i pracownikom szkoły. Świetnie przygotowane "pogaduszki" konferansjerów na temat poszczególnych nauczycieli i przygotowane podkłady muzyczne oraz dyplomy:)) Całość wyszła niezwykle profesjonalnie!!
Myślę, że mogę się tu pochwalić moim tytułem "Diamentowej Książniczki" za otwieranie świata niezwykłych książek oraz rozbudzanie kreatywnego myślenia.

A tu już moja troszkę długa fotorelacja:))

Przekazanie sztandaru

Wychowawcy klas trzecich

Najlepsi z najlepszych

Oficjalne rozpoczęcie części artystycznej

Telewizyjne migawki z życia szkoły
Gala wręczania dyplomów
Podziękowania 

Pożegnanie klas trzecich przez drugoklasistów

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz